V pondělí 23.února bude pražský klub Retro Music Hall praskat ve švech – koncertovat a křtít novou desku tady bude kapela Chinaski a přestože je akce vyprodaná, o své oblíbence nepřijde nikdo z vás!

Koncert, který je zároveň křtem platinového alba Rockfield ve vinylové verzi, je už dlouho beznadějně vyprodaný. Poslední vstupenky rozdává tento týden ráno Frekvence 1 s Liborem Boučkem, ale ani ti, kdo nebudou mít v soutěži štěstí, nemusí věšet hlavu, celý koncert odvysílá Frekvence 1 živě v éteru. A co nás tedy čeká?

„Nová deska Rockfield nám tak neskutečně sedla, že z ní v Retro Music Hall zahrajeme úplně všechno. A na to se těšíme, protože to se nám vlastně ještě nestalo,“ prozradil k chystané akci frontman kapely Michal Malátný a doplnil: „Posluchači uslyší jak všechny nové písně, jako je třeba Víno nebo Každý ráno, tak i staré osvědčené hity.“

Koncert bude klubovou komorní předzvěstí velkého Rockfield Tour, v jehož jarní části navštíví kapela 14 českých a moravských měst.

„Bude to zvláštní koncert v tom, že nejsme zvyklí hrát živě do rádia. Takže nervózní určitě trochu budu. Ale i chyby k živému koncertu patří a to je to, co fanoušky baví,“ doplnil Malátný pozvání k živému přenosu, který odvysílá rádio v pondělí od osmi hodin večer.

Foto: Archiv