Michal Prokop, Framus Five, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Sára Vondrášková se potkají na jednom pódiu v novém pražském koncertním sálu Forum Karlín. Vánočním koncertem s podtitulem Kolej Today oslaví společně 30 let od vydání kultovního alba Kolej Yesterday.

Michal Prokop a Framus Five přichystali nejen svým fanouškům jedinečnou předvánoční koncertní lahůdku, neboť hudební kořeny charakteristické pro Michala Prokopa a jeho souputníky - blues, soul a rock, se na pozadí moderního stánku Fora Karlín prolnou s novým pojetím stěžejních skladeb alba Kolej Yesterday v podání hvězdných hostů Matěje Rupperta (Monkey Business), Vojty Dyka (B-Side Band) nebo Sáry Vondřáškové (Never Sol). Unikátní symbióza bluesového barda a hudebních talentů mladé generace láká zejména na netradiční nádech každoročního Vánočního koncertu, který pro tentokrát opustil prostory Divadla Archa, aby mohl nabídnout větší prostor pro sezení i stání.

,,Jde o hosty z jiné generace zpěváků, Kolej Yesterday poslouchávali doma spolu s rodiči – vlastně jako děti. To mě těší, když si uvědomím, jak to ovlivňovalo jejich hudební, ale nejen hudební obzory,“ dodává Michal Prokop.

Michal Prokop & Framus Five/Vánoční koncert „Kolej Today“

Kdy: 20. 12. 2014

Kde: Fórum Karlín, od 20:00

Vstupenky od 390 Kč do 880 Kč zakoupíte v síti Ticketstream. Další informace najdete na www.unitedislands.cz

Foto: www.michalprokop.cz