Máte rádi Prosseco? Nebo jste ho ještě neměli možnost ochutnat a chcete se o něm něco dozvědět? Pro všechny z vás je připraven den Milujeme Prosecco, který proběhne 14.června v sadech Svatopluka Čecha.

Celý den se ponese ve stylu italského pikniku. Dospělí budou ochutnávat mnoho druhů italského šumivého vína Prosecco, párovat ho s italskými pokrmy a to vše za účasti zahraničních vinařů. Organizátoři akce myslí i na děti, pro které bude připraven bohatý zábavný program. Všechny zajisté potěší nabídka těch nejlepších italských delikates, minikurzy vaření pro děti i dospělé, řízené degustace a mnoho dalšího!  Za vynikajícím jídlem a pitím už nemusíte jezdit do slunné Itálie, stačí se v sobotu zastavit na Vinohradech!

Oficiálním platidlem budou Prosekárna coins, které budete potřebovat na nákup Prosecca a veškerých delikates. Prosekárna coins bude možné zakoupit v předprodeji v prodejně Prosekárna, Slezská 48 nebo pak kdykoli během akce na označených místech v parku i přímo v Prosekárně. Součástí programu bude Tour de Proseccohrady po pražských Vinohradech. Hosté obdrží mapky Vinohrad s vyznačenými místy, na kterých bude možné po celý den degustovat Prosecco a ochutnávat vybrané delikatesy. Příjemnou procházkou nebo na zapůjčených kolech tak navštíví místa jako Casa Nostra, Vinohradký pavilon, Osteria da Clara a další.

Vstupné na celou akci je zcela zdarma. V případě zakoupení jakýchkoliv produktů, jde část výtěžku na neziskovou organizaci Linka bezpeční. Po celý průběh akce je připraven program i pro nejmenší, k dispozici bude také dětský koutek.

KDY: 14.června 2014

KDE: sady Svatopluka Čecha – Vinohrady

VSTUP: zdarma

www.prosekarna.cz

Foto: Archiv