Operní pěvec Štefan Margita (57) zářil jako sluníčko, kterého se nám v zimě příliš nedostává. Převzal platinu za desku Melancholie a prozradil, v čem tkví (nejen) manželské štěstí.

"Znamená to dělat drobné ústupky. Vím třeba, že když má Hanka před velkým koncertem, nemohu po ní chtít teplou večeři," nechal se slyšet na adresu své životní lásky, oblíbené zpěvačky Hany Zagorové.

"Přeju mu, aby touto cestou šel dál, i když to bude těžké. Znám to velmi dobře. Člověka teď musí napadnout zase něco nového, co si posluchač rád koupí," popřál Karel Gott svému kolegovi.

Zároveň dodal, že o album je takový zájem proto, že v něm Margita předvádí snad všechny žánry kromě hiphopu a metalu. Štefan se těmto výzvám zasmál.

"Do toho se určitě nepouštím. Člověk by neměl dělat, na co nemá a já to u sebe docela umím odhadnout," smál se manžel Zagorové. Naznačil ale, že pokud se rýsuje něco nového, bude to spolupráce s houslistou Pavlem Šporclem.

Kromě Gotta přišla Margitovi popřát nejen jeho milující manželka Hanka, ale i Marta Kubišová nebo Lucie Borhyová s přítelem Michalem Hrdličkou.

Foto: Herminapress.cz