Fanynky Miroslava Etzlera (48) by měly zbystřit! Zatímco v seriálu Cesty domů se coby policista téměř nesvléká, v roli francouzského filozofa Denise Diderota ve hře Heslo Morálka je to úplně naopak!

"Delší dobu jsem teď žádnou divadelní hru nezkoušel, protože mi hodně času zabírá natáčení Cest domů. A práce před televizní kamerou je jiná než práce na divadle," říká.

"Zkoušení bylo opravdu náročné, a to i po fyzické stránce. Při každém představení vypotím snad tři litry potu. A to i přesto, že chvílemi hraju téměř nahý. Jsem rád, že představení režíruje Petr Slavík, s nímž jsem natočil několik filmů," dodává herec k představení Divadla Palace.

Spolu se svými hereckými kolegy domluvil, že z veřejné generálky udělají benefiční představení a jeho výtěžek věnují handicapovaným sportovcům – občanskému sdružení Elite Handicap Sport.

"Podávají úžasné výkony, někteří z nich byli i na olympiádě v Londýně. Bohužel veřejnost se o ně zajímá mnohem méně, než by měla. Proto jsme jim chtěli nejen pomoci finančně, ale zároveň na ně upozornit," řekl Etzler.

etzler1

Foto: Herminapress.cz