Fanynky Miroslava Hraběte (32) slaví! Jejich idol se co nevidět představí v seriálu Cesty domů v roli gaunera Patrika, který se bude točit kolem Andrey Kerestešové.

"Patrik je negativní postava, ale ne tak jednoznačná. To, co dělá, sice není správné, ale on nemá na výběr. Je si vědom nebezpečí, které mu od Záviše hrozí, proto s ním a jeho lidmi drží basu, plní úkoly, které dostane, a raději se moc nevyptává," představil svou novou roli.

"Je ale vidět, že ho kvůli tomu chvílemi trápí svědomí. A má dokonce i momenty, kdy se naopak lidem, kterým má ublížit, snaží pomoct," vysvětlil herec, který zazářil v roli tělocvikáře v nováckém seriálu Gympl.

Hrabě se na natáčení potkal i s momentálně nejmladší seriálovou herečkou – Rozárkou. "Je to moc roztomilá holčička, která mi ale málem způsobila mindrák," pochlubil se.

"Jakmile jsem si ji totiž vzal od její skutečné maminky do náruče, strašně se rozplakala. Snažil jsem se Rozárku rozptýlit nějakou hračkou, což se mi chvilku dařilo, pak jí ale došlo, že ji držím na ruce já a maminka není v dohledu, a spustila. Cítil jsem se při tom strašně," zavzpomínal na své první setkání s dětskou hvězdou.

Foto: Archiv FTV Prima