První narozeniny Coco baru v centru Prahy si nenechala ujít řada českých hvězd a hvězdiček. Není divu. Leden totiž bývá na společenské akce víc než skoupý, a tak zábavychtiví jedinci už byli více než natěšení na nějakou velkolepou událost.

Na párty se tak objevil například moderátor Leoš Mareš, který dorazil z hotelu Boscolo Carlo IV., kde představil novou tvář Fashion TV. „Tenhle bar mám rád, musel jsem se alespoň na chvíli stavit,“ nechal se slyšet zaneprázdněný moderátor. Čas na drink si našli také ochrnutý Muž roku Martin Zach, zpěvačka Míša Nosková nebo herečka Míša Dolinová. Ta prozradila, že ji čeká operace kolene, konkrétně menisku. „Stále to oddaluju, ale už je to nevyhnutelné. Pan Doktor Váchal mi slíbil, že odejdu po svých,“ svěřila se. „Na operaci si ale bude muset ještě nějaký ten pátek počkat. Mám naplánovaná představení a nechci nic rušit. Byla jsem objednaná na začátek tohoto týdne, ale dostala jsem virózu, a tak jsme to museli odložit. Díky tomu jsem ale  mohla vyrazit na narozeniny Coca, kde to mám moc ráda,“ dodala Dolinová.

Kupodivu nechyběla ani Ornella Štiková, která se ukázala v osmém měsíci těhotenství. Evidentně u ní víc než touha po mateřských povinnostech vítězí chuť být vidět a živit svou pochybně nabitou slávu. „Bývám už večer dost unavená, takže jsme přišli jen na chvíli, kolem jedenácté už bych chtěla být doma,“ omlouvala svoje výlety za zábavou Ornella. Právě kvůli brzkému odchodu nemohla s ostatními celebritami popřát baru k prvním narozeninám. Šampaňským slavnostně připili Agáta Hanychová, Sámer Issa, Martina Gavriely s přítelem Marcusem Tranem a Martin Pouva.

 

 

 

 

Foto: showpix.cz a archiv