Co je v domě, není pro mě? Lidová, léty prověřená, moudrost ale nemusí vždy platit! Na vlastní kůži se o tom přesvědčila i herečka Míša Doubravová (21). Při zkoušení muzikálu Pomáda v divadle Kalich se dala dohromady se svým hereckým partnerem Romanem Tomešem.

„Muzikál začali zkoušet ještě jako kolegové a do premiéry už šli zamilovaní až po uši,“ zavtipkoval si na jejich účet kolega Jan Kříž. „A pořád nás to nepustilo,“ dodala Míša, která svou lásku demonstrovala tím nejkrásnějším způsobem. „V divadle jsme vítali nové cédéčko a shodou okolností v ten den měl Roman 25. narozeniny, tak jsem mu připravila dort,“ nechala se slyšet herečka, která září v seriálu Ulice, mihla se také v Ordinaci v růžové zahradě a velmi podařený výkon předvedla také v seriálu Terapie na HBO. „Nemůžu uvěřit tomu, že jsem na světě už celé čtvrtstoletí,“ smál se šťastný oslavenec, který měl z dortu velkou radost. Prý by se ani nebránil tomu, pojmout svou lásku za manželku.

Není divu. Málokterá, i sebevíc milující žena by takovou sladkou dobrotu dokázala vykouzlit. „Celý je bez pšeničné mouky, Roman totiž nemůže nic, v čem je lepek,“ nechala se slyšet Doubravová, jejíž přítel trpí celiakií.

Foto: Divadlo Kalich