Ne až tak tradiční Štědrý den oslaví herečka a zpěvačka Míša Doubravová a její partner a kolega pěvec Roman Tomeš. Čeká je totiž nakupování dárků pro čtyřnohé mazlíčky a návštěva psího útulku.

Doubravova2

„Už máme všechno promyšlené a není to zase až tak něco bůhvíjak zvláštního. Kolem poledne čtyřiadvacátého prosince vyrazíme do psího útulku, cestou nakoupíme pro „čtyřnožce“ nějaké dárky, samozřejmě to budou hlavně psí pochoutky, a uděláme jim nadílku," prozradila herečka.

"A večer si užijeme s přítelem, s našimi domácími psími kamarády Akordem a Mimi a spoustou dobrot. A další sváteční dny navštívíme naše rodiče,“ dodala Míša, kterou jsme zastihli v prostorách Divadla Bez zábradlí na druhém ročníku vánočních trhů, jehož výtěžek putoval na nadační fond Slunce pro všechny," dodala Doubravová.

Patronka akce a ředitelka divadla Hanka Heřmánková prozradila, že pro ni je tahle akce jakousi malou generálkou na toho pravého Ježíška. „Nás se u stolu na Štědrý den sejde úctyhodný počet. K tabuli zasednecelá rodina, která čítá s nejbližšími příbuznými dvanáct členů, takže to bude docela honička, ale všichni se těšíme. Na pečení, smažení, vaření, strojení nás bude dost, takže žádný problém, spíše naopak velká radost,“ uvedla Hanka, kterou přišly na ván oční trhy podpořit kamarádky herečky a podporovatelky nadace Jana Švandová, Veronika Freimanová, Kateřina Brožová, Dagmar Zázvůrková a řada dalších.

Foto: Herminapress