Herečka Míša Maurerová (34) bere život takový, jaký je. Proto když jí nevyšel vztah s podnikatelem Tomášem Vondráčkem, nesmutní a nesedí v koutě.

Se svými dětmi Josífkem a Magdalenkou vyrazila na akci S kočárky Prahou, kde se zmínila o tom, že její vztah je minulostí. Den nato, na opening party obchodu Koscom vše uvedla na pravou míru.

"Takové věci se dějí. Poznala jsem bezvadnýho chlapa, ale zjistili jsme, že se nám lépe dýchá odděleně," svěřila se iGlanc.cz Míša. "Ráda bych teď žila sama, už jenom proto, abych pak byla lepší partnerkou pro někoho dalšího," dodala herečka s tím, že programově nikoho hledat nebude.

Její myšlenky se proto nyní upírají hlavně k dovolené, kterou stráví se svými dětmi. "Chtějí být v dobré partě a asi jim tolik nezáleží na tom, zda budou v pětihvězdičkovém hotelu. Nehledě na to, že jako matka samoživitelka jsem pochopila, že se na některé věci musím dívat jinak a neutrácet tolik peněz třeba v sekáči," pousmála se Maurerová.

Co se dochvilnosti týče, nelze hvězdě seriálu První republika nic vytknout."Čím jsem starší, tím jsem všude dřív. Ráda chodím včas a považuji to za vlastnost charakterních a zodpovědných lidí. Ale má kolem sebe pár roztomilých lidí, třeba kamarádku Lenku, kterým odpustím i to, že si v době čekání na ni stihnu vypít kávu," míní.

"Hodinky mám ráda a považuji je za šperk. Ale dám spíš na to, jakou hodnotu jim přisoudím já, než kolik stály," dodává herečka.

Foto: Herminapress.cz

 

 

misa maurerova deti kocarky prahou pritel rozchod zlute lazne dovolena koscom hodinky