Česká Miss 2013 Gábina Kratochvílová (22) se, zdá se, neztratí! A to ani přes to, že na trůn usedla další královna krásy, její jmenovkyně Gabriela Franková.

Již brzy bude mít premiéru snímek Víta Olmera Bony a klid 2, který Gábině věří dokonce natolik, že ji jako jednu z hvězd filmu dal také na plakáty a billboardy.

Kromě toho zasedla také v porotě nezávislé kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards a pomohla zvolit Kadeřníka roku, kterým se stal Jan Balcařík ze studií Bomton.

Sama Gábina proslula svým krátkým účesem, který pro ni byl ve finále České Miss tak charakteristický a dost možná vedle její milé povahy a kouzla osobnosti zafungoval také na diváky a porotu.

"Jednu dobu jsem přemýšlela, že si nechám narůst delší vlasy, které bych jenom stáhla do culíku a nemusela se o ně starat, ale pak mě to zase přešlo," přiznala kráska, která už brzy zazáří ve zmíněném filmu.

"Nejvíc jsem měla strach z milostných scén s Kubou Prachařem. Jsem věrný typ a připadá mi absurdní, že mám políbit někoho cizího. Po pár dnech natáčení jsem ale pochopila, že je to práce," ujistila svého přítele Filipa usměvavá miss.

Foto: Herminapress.cz