Kromě věčného úsměvu a dobré nálady je dalším poznávacím znamením České Miss Gábiny Kratochvílové (23) její účes. Krátké vlasy si nemůže vynachválit.

"Vyfoukat, lehce nalakovat a během deseti minut jsem hotová. Úprava účesu mi moc času nezabere, to mě baví," pochvaluje si kráska, která je jednou z porotkyň dalšího ročníku Czech & Slovak Hairdressing Awards pod záštitou Schwarzkopf Professional.

Přiznala ale, že před časem chvíli uvažovala o tom, že si nechá narůst delší hřívu. "Měla jsem hodně učení, zatoužila jsem mít aspoň mikádo, abych si vlasy mohla stáhnout do culíku, ale rozmyslela jsem si to," nechala se slyšet.

A jaký největší úlet nosila Gábina na hlavě? "Na střední jsem chtěla barevné vlasy, tak jsem sáhla po modré, ale vůbec mi to neslušelo," zavzpomínala.

Nezapomene ani na to, jak před nástupem do školy přišla o své bujné kadeře. "Maminka mě před první třídou ostříhala na kluka, což jsem nejdřív obrečela, pak jsem ale musela uznat, že mi to docela slušelo," smála se Kratochvílová, která už 3. května v Průmyslovém paláci spolurozhodne o nejlepších kadeřnících Česka a Slovenska.

PAV_4141

Foto: Herminapress.cz