Česká Miss 2013 Gábina Kratochvílová (23) se v září chystá na finále Miss Universe, které se uskuteční v Moskvě. Zatímco jiné dívky by nad touto cestou možná ohrnuly nos, královna krásy je nadšená.

"Mě tahle země vždycky lákala, jiné holky mluvily o Bali a podobných destinacích, ale já se těším právě sem," nechala se slyšet Gábina během návštěvy salonku, který hvězdám připravil Franck Provost a časopis Glanc.

Samotné Vary, které se v poslední době staly takovým malým Ruskem, má kráska docela zmáknuté. "Nejezdím sem často, ale párkrát jsem tady byla, protože můj přítel závodil, konkrétně šlo o triatlon, takže jsem tady pobíhala coby fanynka," uvedla.

"Filmy letos kvůli povinnostem asi nestihnu, což mě mrzí, protože jsem opravdový filmový nadšenec. Nadchne mě romantická komedie i krvavý horor, do kina bych mohla chodit každý den," svěřila se Gábina, o jejíž líčení se postaraly šikovné dámy z Make Up Institute Prague.

Zatímco jindy Kratochvílovou do Varů doprovázel přítel nebo ona jeho, tentokrát je tu sama. "Přítel tady bohužel není, má jiné povinnosti, ale letíme spolu na Mauricius, tam si to jistě vynahradíme," smála se sympatická královna krásy.

Foto: Lenka Hatašová