Česká Miss 2011 Jitka Nováčková (21) celá září! Šťastný ruměnec do tváře jí vehnal její nový přítel. S Markem, který studuje architekturu, se nyní poprvé ukázala ve společnosti.

Po jeho boku se vypravila na exkluzivní pre-order party americké módní značky Affliction, kterou si oblíbily i oscarová herečka Sandra Bullock, módní ikona Blake Lively nebo zpěvačka Avril Lavigne.

"Potkali jsme se loni na plese v Českých Budějovicích, tam přeskočila jiskra a bylo to jasné," shodl se zamilovaný pár, který poslední měsíce trávil psaním zápočtových prací a čtením skript a společenským událostem se vyhýbal.

"Ve středu jsem měla poslední zkoušku, zimní semestr je tak úspěšně za námi, proto jsme se rozhodili udělat si radost a vyrazili obhlídnout novou kolekci," nechala se slyšet Jitka.

"Marek neprotestoval, nakupování ho baví, a i kdyby ne, od začátku věděl, co ho čeká," smála se vítězka jediné národní soutěže krásy a naráží přitom na skutečnost, že její přítel v ní už při prvním setkání poznal Českou Miss.

"Nemám rád, když se Jitka rozčiluje. I když na to nevypadá, je cholerička a občas ji dokáže vyvést z míry úplná maličkost. Uklidnit ji, mi pak dává pořádně zabrat,"rozpovídal se Marek s tím, že v zásadních věcech se vždycky shodnou.

Foto: Archiv