V Novém městě nad Metují probíhala soutež Muž roku a trojice Českých Miss měla opravdu napilno. Tolik pohledných mužů pohromadě jim muselo pořádně zamotat hlavu!

"Nedokážu si vedle sebe představit nikoho jiného, než svého přítele. Takže to, že jsem tady s nejkrásnějšími muži v republice, se mnou nic nedělá," vyvedla nás Nikola Buranská z omylu s tím, že už začíná přemýšlet o vdavkách. "Už jsme se s přítelem bavili o svatbě. Kdyby na to přišlo, šla bych do toho," svěřila se mladičká kráska.

"Přítel je fotbalista a má taky svoje fanynky, které mu já nemohu vyčítat. Překvapivě po volbě Miss je to mezi námi lepší, než předtím. Sice se vidíme méně, ale možná si sebe víc vážíme," dodala s úsměvem Nikola.

Také Gabriela Franková dorazila na volbu Muže roku bez přítele. "Má práci, zítra ho vyzvedávám na Vysočině, kde má jeho tatínek penzion. Ví, že jsem si to přijela s holkama užít, tak mi jen občas píše zprávy, jak se máme. Závidí nám wellness, ale na kluky nežárlí," ubezpečila nás Česká Miss 2014.

Tereza Skoumalová prozradila, podle jakého klíče bude nejkrásnějšího muže vybírat: "Jsem na ty vyloženě chlapské typy. Zaujme mě takový, který má něco zvláštního – třeba křivý nos! Navíc se nechám ukecat, i ten můj mě ukecal," smála se Skoumalová.

Foto: Herminapress