Finalistky soutěže Česká Miss Andrea Kabická (24) a Denisa Domanská (22) se výzev nebojí! Důkazem je i jejich účast na prestižním, ale hodně náročném závodu Genesis Bike Prague.

"Na závod se moc těším, obzvlášť proto, že jsem přesvědčila i pár kamarádů a pojedeme společně. Nehodlám se ale zahanbit a tak trénuju, abych jim to pořádně nandala," smála se Andrea na jednom z tréninků.

To Denisa Domanská se na rozdíl od Andrey trochu bojí. "Sportuji skoro každý den, ale cyklistický závod jsem ještě nejela, tak si radši zvolím kratší trasu," dodala Denisa.

Aby se krásky nemusely s koly tahat a užily si do sytosti i zábavy, nezapomněly přibrat do party i zdatné borce. Jako opravdový gentleman se projevil zpěvák  a frontman kapely Votchi Petr Kutheil.

"Když jsem uviděl Denisu, moje srdce zaplesalo. Hned jsem se musel před ní začít předvádět. Dokonce mě natolik vyhecovala, že jsem se kvůli ní přihlásil na tu nejnáročnější trasu s technickými sjezdy, prudkými výjezdy a brodem," nechal se slyšet.

Do pedálů společně s dalšími dvěma tisíci závodníků hromadně šlápnou v sobotu 14. června ve 12 hodin, kdy závod Genesis Bike Prague startuje od Galerie Butovice.

Foto: Archiv