Při příležitosti třetích oslav narozenin známého psího salonu se konala speciální módní přehlídka, na kterou se pečlivě připravovaly dvounohé i čtyřnohé modelky. 

Do povědomí osazenstva se speciálně zapsala fenka Jacka Russela, které její pánička Míša Doubravová říká Mimi. Přehlídku v apartním oblečku sice zvládla s grácií, ale po vysvléknutí modelu se nežinýrovala a docela bez zábran se za zraků všech přítomných vyčůrala na koberec.

"To ještě nikdy neudělala, není zvyklá být středem pozornosti, natož předvádět nějaké oblečky, asi ji to rozhodilo," omlouvala svého psího miláčka zpěvačka. Mimi na sobě prý nic nesnese, ani v zimě.

FRH_0381

Podobně byl na tom s předváděním psích modelů i zlatý retrívr Guru, věrný přítel moderátorky Martiny Gavriely. Ovšem ze zcela jiných důvodů. "Guru je trochu větších rozměrů, takže se pro něj nenašel žádný módní výstřelek. Museli jsme improvizovat. Trochu mu vadil klobuček, což dal jasně najevo, ale jinak se své role zhostil úspěšně," chválila ho Martina. "Je to pohodář, jen tak něco ho nerozhází."

FRH_0187

Po přehlídkovém molu se prošla také Hana Mašlíková se svým louisianským leopardím psem Dragem. Ani pro něj se ale nenašel padnoucí obleček, a tak předvedl jen modrou mašli. Poté si Drago spokojeně ustlal pod stolem.

Foto: Herminapress