Pěkné kvítko! Karel Heřmánek mladší (24) se v nové hře Jistě, pane premiére! představí jako protřelý tajemník vysoce postaveného politika.

Pro něj bude mimo jiné shánět i dámskou společnost pro strávení hezkého večera. "Ta stvoření lehkých mravů sháním coby osobní tajemník premiéra v komedii Antonyho Jaye a Jonathana Lynna Jistě, pane premiére, která bude mít premiéru v Divadle Bez zábradlí 27. ledna,"pochlubil se.

"Je ze zákulisí velké politiky a určitě diváky chytne, protože v ní objeví i věci, které se mohly nebo mohou odehrát kdekoli, třeba i u nás. A že sháním ta děvčátka? Jsem přece osobní tajemník a je to, kromě jiného, má práce," vysvětlil své počínání na scéně mladý Heřmánek, který se na prknech Divadla Bez zábradlí objeví po boku svého slavného otce.

V hledišti mu jistě bude držet palce i jeho přítelkyně Nikol Kouklová, která se divákům představí v seriálu Cesty domů, kde svede Romana Zacha. Škoda, že jí scénáristé nedopřáli víc než několik dílů. Její postava totiž pořádně zamíchá dějem.

Foto: Herminapress.cz