Karlovy Vary bere i letos útokem zlatá mládež, k níž se hrdě hlásí také syn někdejšího premiéra Tomáš Topolánek (21). Ten po svém slavnějším otci zdědil nejen slabost pro krásné ženy, ale i sklony k hulvátskému chování.

Skvěle padnoucí oblek, luxusní brýle a neméně exkluzivní přítelkyně, v tomto případě modelka Simona Dvořáková. Mladý Topolánek si rozhodně umí vybrat. Škoda, že ke své milé Tomáš chová, jako by byla jen módní "doplněk", což názorně předvedl cestou na večírek jedné italské banky.

"Prosím tě, nediskutuj o tom se mnou, jo. Můžeš už být chvíli zticha?!" usadil Topolánek svou přítelkyni, která jen nevěřícně kroutila hlavou a cupitala za ním. Rozparáděný zlatomládežník přidal do kroku a dál své dívce dával najevo, že v tomto vztahu udává směr jenom on. Zatímco jiná by si v tuto chvíli dupla, Dvořáková sklapla podpatky a poslušně snášela chování svého miláčka.

Kvůli Topolánkovým penězům a kontaktům zjevně leccos překousne. I když promimentní pár by si příště měl uvědomit, že "praní špinavého prádla" na kolonádu opravdu nepatří.

Foto: Herminapress.cz