Během sexuálních hrátek platí tohle rčení víc než kdy jindy. A některé věty mají do postele vstup přísně zakázán! Na základě redakční ankety jsme sestavili žebříček nejhorších vět, které jsme si před, při či po milování vyslechli. A srovnali je od těch, které nám dost vadí, po ty, které jsou… no skoro na vraždu!

Dnes ne, bolí mě hlava. Ať už je to pravda, nebo výmluva, pokud vůbec máte v úmyslu tuhle stokrát omletou sexuální vytáčku vyslovit, oznamte ji, dokud je čas, tedy mezi dveřmi koupelny se sklenicí vody a aspirinem v ruce. Když přidáte zkroušený výraz, možná vám i projde. Ale jakmile ulehnete a na vašem těle se objeví ruka šmátralka, ať vás něco podobného ani nenapadne! Jestli se chcete vymlouvat, vymyslete si něco originálnějšího.

Pojedeme v sobotu k mamince? Diskuse na téma návštěva tchýně možná není tak choulostivá, na náladě ale rozhodně nepřidá. A určitě se nehodí ve chvíli, kdy se máte oddávat něžným hrátkám. Rodinné záležitosti, ať už jde o návštěvu rodičů, koupi nových záclon nebo synovu žákovskou knížku, si prostě nechte na jindy.

Nech toho, uslyší náš děti! A včera vás neslyšely? A pár dní předtím také ne? Nejapná poznámka, která muži připomene, že není samec, na jehož výkon se těšíte, ale obyčejný trubec, živitel rodiny. Jindy by na to, jak se o vás všechny umí dobře postarat, byl pyšný, ale ve chvíli, kdy u něho nastoupila erekce, nemyslí hlavou, ale… však víte čím. Takže zachovejte klid a uvolněte se!

Čumáčku, pejsku, zlatíčko… Muži nesnášejí zdrobněliny! Říkáte mu snad Jiříčku nebo Vojtíšku? To asi ne. Tak proč čumáčku, zlatíčko, pusinko? Jak můžete někoho, u koho předpokládáte testosteronovou bouři, nazývat „čumáčkem“? Jeho sexuální apetit to určitě neposílí. Právě teď je třeba chlapa nazývat úplně jinak!

14793885_m

Udělej mi to! V jisté situaci může tahle věta pronesená nevhodnou intonací asociovat váš poměr k sexu s ním – nejde o lásku, pomazlení, pomilování. Prostě se na něj díváte jako na instalatéra, který vám přišel opravit rozbité potrubí… I když – v jistý okamžik se tahle hláška hodí. Jde prostě o to, odhadnout v který.

Vezmeš si mě? Aha, tak o tohle vám jde! Ne o skvělého milence, který vám přivodí pár orgasmů, ale o svatební čepec! „Ty si mě chceš okroužkovat?“ zareaguje partner a je po náladě. Najednou to vypadá, že „to“ děláte jen proto, že doufáte, že z vás (konečně) udělá vdanou paní. A místo sexu přijde – fiasko. Svatba určitě ne.

Neuděláme si miminko? Ubezpečujeme vás, že na to on v té chvíli nemyslí. Dnešní muži jsou natolik zhýčkaní hormonální antikoncepcí, že si moc nepřipouštějí skutečnost, že by soulož taky mohla vést k „miminku“. Pokud nejste pár, který rodinu plánuje, pak chraň vás ruka páně něco takového vyslovit!

Pepa byl lepší! Neuspokojil vás? Smůla. Třeba se to povede příště. A nemyslete si, že váš orgasmus je jenom v jeho rukou, záleží přece i na vás. Jestli jste předpokládala, že prohlášení, že váš předchozí partner byl v posteli šikovnější, něco zmůže, pak jedině hádku. A příští milování, dojde-li k němu vůbec, bude ještě horší. V téhle situaci nesmíte muži snižovat sebevědomí, ale právě naopak.

Foto: 123rf.com