Před dvěma lety se v Praze poprvé konala ojedinělá akce – v samém srdci české metropole, na Václavském náměstí, se stovka lidí svlékla do spodního prádla. Letos, 21.6.2013, se Polonahá party bude opakovat. Ve světových metropolích jako je New York, Madrid, Londýn, má Polonahá party již několikaletou tradici. V Praze se bude konat teprve podruhé. Před dvěma lety měla tato akce velký úspěch. Zúčastnilo se jí téměř 400 lidí. První stovce účastníků, kteří se svlékli před prodejnou Desigual na Václavském náměstí do spodního prádla, darovala tato španělská módní značka dva kusy oblečení dle vlastního výběru zdarma. Ti, kteří se mezi prvních 100 nedostali, získali 50% slevu na nákup oblečení.

5

Ranním ptáčatům štěstí přeje. Kdo si totiž vybojuje 21. června 2013 místo v první stovce účastníků, získá dva kousky značky Desigual dle vlastního výběru zdarma. Můžete si vybrat jeden libovolný vršek a jeden libovolný spodek. Brány prodejny se otevřou v 9:00. První stovka účastníků bude mít prodejnu Desigual celou hodinu jen a jen pro sebe.
Polonahou party budou zahájeny letní výprodeje. V letní kolekci 2013 této originální, hravé a veselé módní značky naleznete svěží květinové motivy, černo-bílé kombinace s barevnými akcenty, kontrastní kruhy, červenou a námořnicky modrou barvu i motivy z Disney pohádek.

4

Tak neřešte, co si v pátek 21. června vezmete na sebe. Jednoduše vstaňte z postele, oblečte si spodní prádlo a přijďte do Desigualu na Václavském náměstí 1. Jedinou podmínkou je, abyste byli starší 18 let. Foto: Archiv