Gábina Dvořáková si s manželem Vaškem Noidem Bártou vyrazila na narozeninový koncert Kamila Střihavky. Ten v Retro Music Hall slavil padesátiny a Noid mu s kamarády přišel zazpívat. Čerství rodiče malé Terezky ale hned po koncertu spěchali domů a na otázky, jak se jim daří, odpovídali jednoslovně:„Kojíme!“

Pro Gábinu to byla druhá veřejná akce po porodu, i když modelka spíš budí dojem, jako by nikdy těhotná nebyla. Kromě nalitého dekoltu se dá říct, že je Gabča štíhlejší než kdy jindy. „Kila jdou překvapivě sama od sebe dolů, a to až tak moc, že mi to vadí. Takže se pořád cpu, ale přibrat nemůžu. Určitě je to tím kojením,“ říká Dvořáková, zatímco se láduje chlebíčkem.

„Máme se krásně, užíváme si malou. Dneska ji hlídá babička. Terezka klidně spinká od odpoledně do pěti do rána, takže není problém si vyrazit.“ Na novou členku domácnosti už si s Vaškem zvykli. „V noci k ní vstávám já, protože pořád kojím. To by byl Vašek houby platnej. Ten si s ní ale hraje, hlídá ji, obléká, pusinkuje ale nepřebaluje. Zkusil to jednou,“ směje se Dvořáková s tím, že ho k tomu vlastně radši moc nepouští.

„Měla jsem na začátku šestinedělí o ni hrozný strach. Měla jsem pocit, že ji musím hrozně moc chránit. Proto jsem ji taky nikde neukazovala,“ vysvětluje Gábina.

Foto: Herminapress