Miss World 2006 a úspěšná modelka Taťána Kuchařová (25) je zpátky v Česku! Už víc než rok je tváří módní značky CCC, a tak spolu se sestrou vyrazila omrknout novou kolekci. Co je u ní nového? Jak jí to klape s přítelem? To, i další novinky z jejího života pro vás iGlanc.cz samozřejmě zjistil!

Táňo, kolik doma máte párů bot? Hodně. Určitě desítky. Nejsem taková, že bych rozhazovala. Ale když se mi něco líbí, je to drahý kousek, investuju do toho. Ale je fajn mít zásobu různých bot. U některých víte, že jsou třeba na sezónu, ale jiné máte i třeba celý život.

Jste tu se svojí sestrou, dědí po vás třeba právě boty nebo oblečení? Já mám tu smůlu, že jsem nejstarší a dědila jsem oblečení po bratránkovi. To byly úžasné modely, jako želvy Ninja, mikiny a tak dále, ale v těch třinácti jsem za to byla vděčná. Ale neměla jsem to štígro zdědit hezké kousky po někom starším. Tak myslím, že ségry si to docela užívají.

A jak moc si od vás nechají poradit? No Ivča si do toho moc mluvit nenechá, u té je to o tom, že přijde sama. Má svůj styl a nemá cenu jí do něčeho nutit.

Nedávno jste nafotila a natočila módní kampaň se svým přítelem Lanem Carlsonem. Ten od základů změnil svůj vzhled, ostříhal se, zhubnul… To bylo kvůli té kampani? Ne, vůbec ne. Měl chuť změnit image a já mám vedle sebe nového chlapa a není to vůbec špatné (smích). Sekne mu to! Krátké vlasy už nosil, ještě než jsme se znali.

Čili to není o tom, že byste mu přestala vařit teplé večeře? Ne (smích).

Táňo, co vás v dohledné době čeká? Už brzy mě čeká focení s předním módním fotografem Tony Duranem. Moc se těším. Brzy odlétám, čeká mě focení kampaně v New Yorku, bude to pro jednu značku spodního prádla. V dubnu se vrátím a čeká mě charitativní koncert mé nadace Krása pomoci, který poběží i v televizi.

Stále se věnujete také herectví? Ano. Zrovna nedávno jsem točila seriál Clay, pro americko-kanadskou HBO, tam jsem měla miniroličku, ale jsem za to moc ráda. Já jsem nikdy neměla ambice být herečkou, je to paradoxem, že i přesto mi nabídky chodí. Ale já to neprožívám, protože vím, že tahle branže je dost náročná. Mám tolik aktivit dalších, že se nechci omezovat jen na herectví. Ale dalším nabídkám se nebráním.

Foto: archiv, showpix