Angažmá České Miss 2013 Gábiny Kratochvílové (24) a desetibojaře Romana Šebrle (39) coby nové moderátorské dvojice večerních zpráv rozdělilo televizní národ na dva tábory.

Zatímco jedni jim fandí a drží palce, najde se i nemálo těch, kteří nad tímto rozhodnutím Primy kroutí nevěřícně hlavou. "Nervozita je na místě, všechno je pro mne nové, navíc jsem k sobě dost kritická, ale doufám, že děláme všechno pro to, aby to dobře dopadlo," nechala se slyšet Kratochvílová.

"Jsem si vědomá toho, že v zahraničí se na podobných postech objevují zkušení moderátoři, kteří se k tomu dopracovali léty praxe a zkušeností. U nás je ale ten trend takový, že známé tváře táhnou. Rozhodně to neberu na lehkou váhu a nepodceňuji to," ubezpečila kráska.

Několik cenných rad jí dala i Česká Miss Earth 2013 Monika Leová, která už si svou moderátorskou premiéru odbyla před časem. "Jsem jí za to moc vděčná," nechala se slyšet Gábina, která se svým novým kolegou moderovala i nedávný večírek nového seriálu televize Prima.

Nezbývá než doufat, že jim jejich společný debut 29. června vyjde a všem pochybovačům dají najevo, že s nimi je třeba do budoucna počítat.

Foto: Herminapress.cz