Hvězdy zpravodajství televize Prima Terezie Kašparovská (35) a Bára Kozáková ukázaly sexy křivky. Stalo se tak v rámci speciální hodiny pilates.

Tu absolvovaly pod vedením jedné z žen, která překonala boj s rakovinou prsu. Akce úzce souvisí s nadcházejícím Avon Pochodem, který každoročně šíří osvětu ve věci této nemoci.

"Cvičení byl opravdu zážitek. Nikdy předtím jsem pilates necvičila a opravdu mě to nadchlo, i když se to neobešlo bez drobného karambolu, když jsem spadla a natkloukla si koleno. I tak to bylo moc fajn a velmi inspirující," pochvalovala si moderátorka Krimi zpráv Kozáková.

Sama je ve věci prevence důsledná, čímž ke stejné věci nabádá i ostatní ženy. "Rakovina prsu je téma, které by rozhodně nemělo být tabu. Já sama opatrná jsem a myslím, že by měla být každá žena. A vím, že nejdůležitější je prevence," říká s přesvědčivostí sobě vlastní.

Stejně se k tomu staví i Kašparovská. "I já se v této věci snažím být zodpovědná, už kvůli svému věku," říká.  "Snažím se jíst a žít zdravě a hlavně vnímat, co se s tělem děje a jak na co reaguje," nechala se slyšet.

"Proti stresu bojuju sportem a hlavně meditacemi. Mám také ráda jógu, která vždycky vede k uvolnění. Pilates jsem zkusila poprvé. Byla jsem mile překvapená, jak se toto cvičení za poslední léta posunulo a co všechno umí řešit," dodala Kašparovská.

Foto: Archiv FTV Prima