Tradičně na podzim představuje Lukáš Patterman, známý pod značkou Pattern, novou kolekci oblečení. Jako jeden z mála designeru se zaměřuje na pánské i dámské konfekce. Letos se inspiroval přirozenou krásou přírody, její barevností a čistotou.

“Nová kolekce Les je inspirovaná skutečností, že příroda je sama o sobě skromná a stále krásná, její barevností a čistotou, která nám v běžném životě chybí. Konečným výsledkem je pak pečlivě vytvořená rovnováha mezi novostí, tradičními prvky, přírodou a městským oblečením,” dodává Lukáš Patterman.

Hlavním pilířem pánské kolekce jsou košile. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s tzv. easy care úpravou pro snadnější praní a žehlení. Použité látky mají vytkaný žakárový vzor, což z nich činí unikátní kousek.

Rukopis, na který jsou dámy od značky Pattern zvyklé, budou tentokrát těžko hledat. Kolekce prošla totiž zásadním redesignem a objevují se v ní stejné kousky jako v té pánské, tedy košile, saka, kabáty a kalhoty. Není tomu náhodou, je totiž takovou reflexí boyfriend stylu. Materiály využité ve dámské kolekci se zcela shodují s těmi z pánské.

Celou kolekci si můžete prohlédnout či zakoupit na www.MOLO7.cz.

Foto: Archiv