Předávání hudebních cen je každoročně očekávanou událostí, na které se sejdou celebrity z různých odvětví. A samozřejmě se na to náležitě vystrojí! Módní redaktorka Erika Partyková si tři z nich vzala pod drobnohled.

1. Aneta Langerová Anetě upřímně gratuluji k ceně Zpěvačka roku, ovšem z volby jejího outfitu jsem trochu v rozpacích. Zřejmě se inspirovala novými trendy plnými kontrastů, a proto zvolila kombinaci červené a černé. Trendy je také pánský styl, který Aneta zvolila v podobě hezky střiženého saka. Ovšem dohromady to nefunguje. 2. Iveta Blanarovičová

Výběr šatů, doplňků i zvolený make-up dává dohromady velmi nevkusný celek. Nehledě na lesklou textílii šatů, jež postavě rozhodně nelichotí. Říkám si, kdopak se Ivetě mstí? Nebo že by snad ona sama…?

3. Lucie Dvořáková alias Lucca

Lucie je důkazem, že i v těhotenství může být žena šik. Oceňuji také její odvahu ve výběru legín s leopardím vzorem, tento styl totiž nesluší každému. Jednoduše upravený účes i lehký make-up dává vyniknout celkovému outfitu. Lucie také zvolila vkusné jemné doplňky. Její look považuji za jeden z nejpovedenějších.

Hodnotila redaktorka módy Erika Partyková

589713 ret small

Foto: Profimedia a Petr Weigl