Finalisté letošní Česko Slovenské SuperStar se v showbyznysu teprve otrkávají. To ale ještě není důvod k tomu, aby si z nich stylisté a vizážisté soutěže udělali pokusné králíky!

1. Virginia Buberníková Uhrančivá Slovenka je sama o sobě dost výrazný typ. Trendy účes, který možná odkazoval na energickou zpěvačku Pink, by mnohem lépe vynikl s nějakým odlehčenějším modelem. Těžko si americkou zpěvačku představit v šatech ala matrona z provinčního candrbálu.

2. Daniel Šmidák Hezounek o sobě tvrdí, že má jisté charisma. Poté, co na pódium vystoupil jako cukrkandlový hošík, který má do drsného rockera dost daleko, to ale lze jen těžko posoudit. Účes ve stylu chlapců z kapely Tokio Hotel je úplně mimo. O modelu, který by se hodil spíš do country Nashville kola, ani nemluvě.

3. Sabina Křováková Ani v tomto případě nemůžeme chválit. Zatímco oblečení k rockovému tématu odkazuje a mladé zpěvačce sluší, "krepaté" vlasy, s nimiž svého času dělala parádu Lucie Vondráčková, jsou úplně mimo mísu. Nehledě na to, kolik hodin kvůli tomu musela Křováková strávit na kadeřnickém křesle. Celkem zbytečně.

Hodnotil redaktor publicistky Lukáš Vltavský.

lukyn

 

Foto: TV Nova a archiv