Vyhlášení výsledků 5. ročníku čtenářské ankety GayStar si nenechala ujít řada známých tváří. Jak se slavní poprali s módou? Kdo zazářil a kdo naopak šlápnul vedle?

Zpěvačka Marcela Březinová (52) si s outfitem hlavu nelámala a vzala si na sebe to, co jí přišlo pod ruku. Podle toho to také dopadlo. Černobílý květovaný kabátek by nebyl špatný, kdyby ho Marcela nezkombinovala s hedvábným šátkem lososové barvy. Smutným příběhem jsou pak hnědé koně, které by se hodily spíše na country potlach v Nashvillu.

Brezinova

Na džínovou nótu vsadil zpěvák Jan Bendig (19). Denimový model se pokusil rozbít červenými teniskami, což chválíme. Jaksi navíc už je černý náhrdelník, který se ke streetovému looku nehodí. Pochvalu si naopak zaslouží extravagantní sluneční brýle.

bendig

Moderátor Petr Vágner (35) patří mezi muže, kteří mají vkus a nebojí se experimentovat. Pestrá košile ladí s barevnými kalhotami, mokasíny jsou pak jedním z hitů této sezóny, takže ani ty by ve vašem botníku neměly chybět. Petr se nebojí barev – ostatní muži by si z něj měli vzít příklad. Rozhodně totiž neplatí mýtus, že barevné oblečení nosí hlavně gayové.

vagner

Foto: Herminapress.cz