Oslava narozenin klubu, kde tráví večery smetánka a zlatá mládež, svádí k tomu vyvětrat to nejlepší z šatníku. V případě mnohých prominentních hostů ale zůstalo jen u zbožného přání. Kritickým okem je zhodnotil redaktor společnosti Lukáš Vltavský.

1. Michaela Štoudková

Známá partygirl, která často a ráda sází na lascivní a vyzývavé outfity, si tentokrát zaslouží pochvalu. Nesmrtelnou černobílou kombinaci rozsvítila blyštivými doplňky, což byla v záplavě temných barev modelů ostatních hostů příjemná změna. Rudou rtěnku si ale Míša ani tentokrát neodpustila.

2. Taťána Makarenko s přítelem Zdeňkem Bahenským

Tady se snaha naprosto minula účinkem. Plastikami prošpikovanou Táňu i jejího fešáka měla ochranka vrátit domů, aby se urychleně převlékli. Army styl není zrovna v kurzu, nehledě na to, že urostlý hokejista by v tomto modelu lépe zabodoval na trampském potlachu.

3. Aneta Krejčíková

Hvězda seriálu Ulice nemá se svlékáním problémy, nešetří ani lacinými gesty. Naopak dost tápe ve výběru oblečení. Seprané džíny nevhodné barvy i střihu, kolotočářský pásek i okopané tenisky rozhodně nejsou tím, co by z ní udělalo ženu vamp a hvězdu večírku.

Hodnotil redaktor publicistiky Lukáš Vltavský

67493_1620119392726_2759297_n

Foto: Herminapress.cz a archiv