Zpěvačka Monika Bagárová (19) se rozhodně neomezuje jenom na zpěv! Úspěchy slaví i na poli módy a designu, před nedávnem si navíc udělala řidičák!

"Štvalo mě, že jsem musela mé blízké prosit, aby mě někam zavezli. A tak jsem si řekla dost a rozhodla jsem se jít do autoškoly," nechala se slyšet.

"Musím ale přiznat, že za vše dlužím poděkování mému instruktorovi z autoškoly Aleš Kříž, který měl se mnou velkou trpělivost, především co se týče technických věcí kolem auta," smála se zpěvačka.

Kromě toho se vrhla i na navrhování hodinek. "Přiznávám, že při prvních návrzích jsem byla trochu nervózní, jestli to zvládnu. Jsem zvyklá kreslit tužkou na kus papíru a ne ve 3D programech. Nicméně díky pomoci zkušených designérů ze společnosti Prim jsem to zvládla," pochvaluje si Bagárová, která ale na zpěv rozhodně nezanevřela.

Nový videoklip, který spatří světlo světa na konci roku, chce zpěvačka natáčet v zahraničí. "Je několik lokací, o kterých uvažujeme. Jednou z nich je i můj milovaný New York, ale nerada bych něco zakřikla a tak zatím o tom nechci nic víc prozrazovat, ale už teď se nemůžu dočkat," dodala Monika.

Foto: Archiv