Moderátorka Monika Marešová (38) je sice aktuálně bez práce i bez přítele, úsměv z tváře jí ale rozhodně nemizí! Radost jí dělají synové Jakub (7) a Matěj (4)!

"Je před prázdninami, okurková sezóna je za dveřmi, tak se ani nedivím, že zatím žádná nabídka nepřišla. Uvidíme na podzim," nechala se slyšet krátce poté, co televize Barrandov stopla pořad Prominenti, jehož byla hvězdou.

"Byla bych ráda, kdyby něco přišlo, nějaké nabídky na moderování mám, ale to jsou jednorázové akce. Aspoň budu mít volné léto a čas na kluky," pochvaluje si Marešová, která nedávno nafotila kampaň pro jeden webový portál.

Maresova_kampan

"To mě moc bavilo, navíc jsme to fotili s našimi pejsky. Jsem moc ráda, že kluci nejsou alergičtí, a tak můžeme mít doma zvířata," oddechla si Monika. "I když v dnešní době nikdo neví," dodala.

A po kom vlastně Jakub a Matěj jsou? "Ten starší, to je povahou celý Leoš. Začal ho teď bavit fotbal, tráví tam každou volnou chvilku," říká pyšná maminka. "A Matýsek, ten je ještě malý, ale vypadá to, že bude spíš po mě, je to víc kliďas," dodala Marešová, která se synkem nechyběla na akci S kočárkem Prahou ve Žlutých lázních.

Monika Maresova, pritel Jaroslav Pesek

I díky synům se Marešová ani nestačí trápit tím, že se nedávno rozešla se svým přítelem, podnikatelem Jaroslavem Peškem. "Náš partnerský vztah se změnil v přítelský. Úplně jsme se nepotkávali, jak časově, tak i v tom ohledu, že jsme každý jiný. Ale přátelíme se dál," dodala s úsměvem manželka známého moderátora.

Foto: Herminapress a archiv