Herečka Bára Mottlová (27), kterou diváci znají například z Ordinace v růžové zahradě, v současné době září na prknech Divadla Artur. Zbývá jí ale i čas na milovaný sport.

"Nic není zadarmo a já navíc hrozně ráda jím. I proto jsem ráda, že mě cvičení chytlo," říká s úsměvem. "Je mi jedno, jestli je to sladké nebo slané, nevyhýbám se ani tučnému. I proto jsem uvítala rady Zdeňka Ledviny, který mi řekl kdy a co jíst," nechala se začátkem léta slyšet útlá blondýnka, která si v poslední době oblíbila hlavně bikram jógu.

Letošní léto má Mottlová hlavně pracovní. "Na Letní scéně Harfa, kde s Divadlem Artur vystupujeme, se hraje úžasně. Jsem moc ráda, že u toho můžu  být. Lidé se přijdou na naše komedie odreagovat a pobavit se, a to zase ohromně baví mě," pochvaluje si.

"Tohle léto je pro mě kariérně dost zlomové a já žasnu, co vše se kolem mě děje," usmívá se spokojeně sympatická herečka s vizáží modelky, která před časem nafotila snímky oblečení pro svou kamarádku Sandru Zelinkovou v prostorách luxusního hotelu U Prince.

MOTTLOVA-CVICENI

Foto: Archiv