Renomovaná autorka, psycholožka a sexuoložka Laura Janáčková, která právě pokřtila svou další knihu 'Muži chtějí potvory', ví, co ženy chtějí (a koho hledají) a radí jim ve své knize, jak to získat. Nedalo nám to a maličko jsme ji vyzpovídali.

Prozraď mi svou motivaci k napsání této knihy… Můj život a život mnoha žen, které hledají partnera, kterým byl muž nevěrný či je opustil, nebo nejsou ve vztahu spokojené. Ve svém životě jsem pochopila, že není hlavní devizou ve vztahu všechno zvládnout – být dokonalá manželka, matka i milenka. Ono to totiž nějak nejde, a nebo jde, ale na úkor sebe. Když si myslíme, že to jakž takž zvládáme, jsme  unavené, bez energie, nedostatečně upravené a vnitřně nespokojené. A co na to naši muži? Ti nás opouštějí, či jsou nám nevěrní nebo nás alespoň neustále srovnávají s těmi atraktivními, mladými a bezstarostnými ženami, které mají na rozdíl od nás život těžký a bezesporu by ocenily pomoc právě od našich mužů. A tak jednou, když jsem seděla v ordinaci a poslouchala stále stejný příběh se smutným koncem, jsem se zamyslela nad tím, co že to máme společné a za kým že nám to naši muži odcházejí. Odpověď zní: „Jsme příliš hodné! A muži odcházejí za potvorami.“ A tak jsem se rozhodla napsat ne pouhé konstatování, že muži chtějí potvory, ale přímo návod, jak se stát ženou, kterou muži chtějí, tzn. ženou atraktivní, sebevědomou, komunikativní, laskavou a sexy.

Co si představuješ, když se řekne "potvora"? Určitě něco zcela jiného než většina mužů. Muži totiž pod pojmem potvora vidí nebezpečí, využívání, manipulaci. Ztotožňují totiž potvoru s mrchou. Známe-li nyní tyto dva pojmy, je na místě si položit otázku: „Za kým že to odcházejí?“ Abych našla odpověď, naslouchala jsem mnoha mužům. Když jsem jednou seděla na zahrádce restaurace, zaslechla jsem od vedlejšího stolu komentář mužů na procházející dívku. Řekli to je ale kus. Jistě jste to již slyšely také. Víte, co to znamená? K – krásná, U – úspěšná, S – sebevědomá. Aby byla potvora, musí být ještě sobecká. Sobecká na to, aby mohla být KUS. Míra tohoto sobectví pak určuje, zda ji muži chtějí, zda po ni touží, či zda pro ni nemají slušná pojmenování.

Jaký muž je pro tebe "pan Božský"? „Pan Božský“ je pro mě můj vlastní třetí manžel, který ze mě udělal potvoru, za což mu děkuji zde i ve své knize. Nicméně „pana Božského“ má ve svých snech každá žena a má zaplať pán Bůh mnoho podob. Je třeba si jen ujasnit, koho hledáme a pak víme, kam máme jít, co si obléknout a jak ho získat. Že to nevíte, či se vám to zdá nějak jednoduché? Přečtěte si mou knihu, tam je podrobný návod, jak si vytvořit pomyslné síto na muže, abychom nedělaly stále stejné chyby při výběru a jak dál postupovat, abychom měly šanci nalézt a udržet si to, co hledáme a byly konečně spokojené.

Muži chtějí potvory

Muži chtějí potvory

Na tohle téma už tady nějaká ta kniha byla, ale ještě ji nepsala tak renomovaná autorka, psycholožka a sexuoložka. Autorka vychází z vědeckých poznatků evoluční sexuologie, která hluboce zasahuje do našeho podvědomí a čtivou formou zpracovává téma pro ženy vždy tak aktuální. Kniha je určena ženám, kamarádkám, dcerám – prostě všem ženám, které si chtějí získat a udržet toho správného partnera – svého pana Božského. Naleznete zde celou škálu ověřených rad, praktických tipů a prostoru pro vlastní sebezdokonalení. Ať už jde o péči o sebe (triky v líčení, oblečení a osobní vůni), nebo péči o duši (dovednosti sebepoznání, zvýšení sebevědomí, umění komunikace a to i z výrazů a gest) či péči o zajištění svého úspěchu, abychom neplýtvaly energií bez efektu. A nakonec se dozvíte, i jak toho svého vyvoleného svést…

Foto: Archiv