Zpěvák Pepa Vojtek (48) je jednou z hlavních hvězd nového muzikálu Adam a Eva, jehož scénář napsal Zdeněk Zelenka podle námětu Haliny Pawlowské.

"Já to fakt nepochopím. Jsem přece božský Pepa a mám hrát Lucifera. S mojí holubičí povahou to bude pro mě docela problém a cítím, že mne čeká děsná dřina přeonačit se v pána pekel. No co, je to ale výzva," nechal se slyšet na setkání herců a tvůrců v Divadle Broadway.

"Zamakám na sobě, potlačím svoji dobrotu a snad v konečném výsledku uspokojím nejen režiséra, ale hlavně diváky," smál se Vojtek, který se bude alternovat s Tomášem Traplem a Sagvanem Tofi.

V roli Evy se na scéně se představí loňská vítězka StarDance Anna Polívková a také Simona Babčáková či Michaela Horká. Adama si střihne buď Martin Písařík, nebo Marek Holý. Bohy se alespoň na chvilku stanou Václav Svoboda, Jan Čenský případně Josef Laufer.

Poprvé se v Divadle Broadway objeví Veronika Žilková coby Čert Rozkoš, její dcera Kordulka si zahraje andělíčka. Těšit se můžeme i na Ditu Hořínkovou, Filipa Antonia či Lukáše Langmajera a početnou company.

"Navštívíme nebe i peklo, také krajinu kolem Řípu, pracovnu Boha a třeba i operační sál. Přeneseme se od prvního hříchu k těm současným. Pokusíme se naplnit jedenáctý bod Desatera, který jsem si dovolil připsat – a tím je nenudit," uzavřel setkání Zelenka. Muzikál, který režíruje Filip Renč, bude mít premiéru 14. dubna.

Foto: Herminapress.cz