I když duchovní otec muzikálu Mata Hari Michal David (53) na premiéře svého "dítka" kvůli zranění kotníku chyběl, dopadlo vše na výbornou. Kateřina Brožová (45) podala skvělý výkon, podobně jako malá Charlotte Gottová (7), která si zahrála její dceru.

"Byli jsme asi nervóznější než ona sama, ale dopadlo to dobře a muzikál se nám moc líbil," dmul se pýchou Karel Gott (74), kterého do divadla Broadway doprovodily nejen manželka Ivana s dcerou Nellinkou, ale i tchýně.

"Však taky doma pilně trénovala pod dohledem Nellinky, není divu, že obě už muzikál umí nazpaměť," smála se hrdá maminka malé zpěvačky, o níž určitě ještě uslyšíme. Už nyní ale rodinnému rozpočtu pěkně přilepší, za každé představení si dá do kasičky prý až tisíc korun.

Neztratí se rozhodně ani Brožová, která si diváky rychle získala. Celé léto poctivě dřela a snaha se opravdu vyplatila. "Čas strávený na zkouškách stál za to. Myslím, že nejen podle mě je to výborné představení," nechala se slyšet.

Pochvalu si ale rozhodně zaslouží i ostatní hvězdy jako Jiří Langmajer, Ladislav Frej, Jaroslava Obermaierová, Marek Vašut nebo muzikálový bard Pepa Vojtek.

"Zahrál to dobře, až jsem se občas vylekala, doma mám naštěstí úplně jiného chlapa," smála se po představení Jovanka Vojtková.

Foto: Herminapress.cz