Blíží se podzim a s ním typická únava. Té se dá ale účinně bránit i bez hektolitrů kávy a nezdravých energy drinků. Vyzkoušejte nový bylinný teplý nápoj s Guaranou a minimem kofeinu, který vás spolehlivě probere! 

Nálev Revitalise kombinuje nesčetné množství ingrediencí z nejstarších světových receptů, díky čemuž se budete cítit silněji a v lepší duševní kondici. Mezi hlavní přísady patří ženšen pravý, který je v tradiční čínské medicíně velice oblíbený a jehož revitalizující účinky byly prokázány lékařskými studiemi. Vědci přišli i na to, že ženšen výrazně zlepšuje kognitivní funkce, mezi nimiž se řadí paměť, pozornost, rychlost zpracování informace, řeč či prostorová orientace. Studie naznačují, že ženšen příznivě působí i na vysoký krevní tlak.

Směs doplňuje guarana a černý čaj známý pro své stimulující účinky. Guarana, rostoucí v jihoamerické Amazonii, zvláště snižuje únavu a udržuje bdělost, zatímco černý čaj napomáhá při ředě kardiovaskulárních onemocněních. Muškátový oříšek a hřebíček zase podpoří vaši vitalitu. Jedna porce nálevu Revitalise obsahuje pouze 27mg kofeinu, a je tak zdravější variantou pro ty, kteří trpí přecitlivělostí na kofein.

Bylinný nápoj revitalizační

Cena: 499 Kč