Zpěváka legendární skupiny Lucie Davida Kollera (53) jen tak něco nevyvede z rovnováhy. Nedávno ale během dvou hodin ukázal hned několik tváří – rozjetého rebela, rozlíceného antikomunistu i dojatého muzikanta.

"Už se nechcem nikdy vracet tam, kde nám bylo mizerně," vzkázali členové kapely v souvislosti s komunismem, kterému Koller věnoval ještě několik velmi peprných výrazů.

Jinak se ale celý koncert v Retro Music Hall odehrál v jedinečně pozitivním duchu a fanoušci je odměnili přízní, která jim při děkovačce nahnala slzy do očí.

"Zahrajeme ty nejznámější a nejžádanější hity. I ty z úplných začátků skupiny," prozradili členové Lucie ještě před prvním koncertem a tak se také stalo. Do posledního místa zaplněným klubem Retro Music Hall zněly songy jako Medvídek, Amerika, Oheň, Noc, Sen, Černí andělé nebo Pohyby.

Kdo nestihl pražský koncert, který se stal zahřívacím kolem pro letošní turné Lucie po největších českých a moravských halách, nemusí smutnit. Přestože jsou už dnes skoro všechny lístky vyprodané, rádio Frekvence 1 je po celý tento týden rozdává v éteru. To si určitě nenechte ujít!

Lucie

Foto: Archiv