I když už teď možná sázkové kanceláře vypisují kurzy na to, která z nových královen krásy se co nevidět rozejde s partnerem, zatím jsou všechny skálopevně přesvědčeny o tom, že jich se to týkat nebude.

Naštěstí ne pro všechny miss platí, že by se do roka a do dne po svém zvolení se svým přítelem rozešly. Příkladem za všechny budiž třeba Monika Žídková (36), která svého manžela Petra Brzesku potkala ve svých patnácti letech a od té doby je s ním.

Nad pověstnou "missí nemocí" nevěřícně kroutí hlavou i Gabriela Kratochvílová (23), která se Českou Miss stala loni. "Věřím, že mě se to týkat nebude. S přítelem máme skvělý vztah," řekla tehdy a po roce je jasné, že měla pravdu.

Leoš Mareš (37) s Petrou Faltýnovou jsou zase důkazem toho, že i když si partneři občas nerozumí nebo si vjedou do vlasů, pokud jsou si souzeni, zase se k sobě vrátí.

To možná bude případ i Jitky Válkové (22) a Mirka Cipry, kteří se sice před nedávnem oficiálně rozešli, na finálový večer už ale přišli společně a nehnuli se od sebe a na otázky týkající se jejich vztahu se tvářili tajemně.

Párů, kterým to vyšlo, se ale na večírku České Miss 2014 sešlo mnohem víc. Kterému to nejvíc slušelo? Podívejte se v následující galerii.

Foto: Herminapress.cz