Big Shock vyslyšel své zákazníky a přichází se zcela novým nápojem určeným pro sportovce a aktivní lidi. Po energetických nápojích, hroznovém cukru a energy tyčinkách je tu převratná novinka pro všechny, kteří si umí života užívat plnými doušky – Big Shock! Sporty.

Oproti běžným energetickým nápojům je mnohem zdravější. Obsahuje totiž snížené množství kofeinu a taurinu. Díky tomu se v organismu lépe daří udržet rovnováhu vnitřního prostředí při intenzivní sportovní aktivitě.

Velmi důležitou látkou ve složení je hořčík, který se podílí na obnově energie. Hořčík navíc pomáhá předcházet křečím a proto je vhodný i během sportovního výkonu. Složení doplňuje extrakt ženšenu a guarany, pomáhající přírodní cestou zvyšovat výdrž a snižovat únavu. Při vývoji příchutě vycházel z osvědčených a oblíbených ovocných variant. Díky výraznému podílu ovocné složky je finální příchuť citron-grep vynikající a zároveň velmi osvěžující.

Ať už budete pokoušet o velký nebo malý výkon v kterémkoli sportovním odvětví, neměli byste zapomenout na doplnění energie. Big Shock! Sporty je určen pro všechny, kteří chtějí nabudit nebo se zbavit pocitu únavy po skvěle stráveném dni. Nyní jinak a zdravěji.

Balení jednoho nápoje (500ml) odpovídá obsahem kofeinu 1,5 šálku přefiltrované kávy.

Foto: Archiv