Tančíte rádi? A co takhle vrátit se zpět do éry swingu a twistu? Vyhlášený 360° Lounge Bar se dnes večer promění v moderní tančírnu a vy budete moci rozvlnit své tělo a naučit se během několika večerů elektro swing, twist, northen soul, ska, mambo, salsa, rockn´n´roll a lindy hop! 

Zavzpomínejte na vyhlášené kluby Wigan Casino či Studio 54, kde se během sedmdesátých let tancovalo v rychlém tempu northen soul. Zažijte na vlastní kůži atmosféru, kdy taneční i hudební svět ovládl swing nebo si vyzkoušejte populární lindy hop – swingový párový tanec, který vás nebude omezovat na naučené figury, ale dá prostor vaší tvořivosti a improvizaci.

Užijte si provokativní rockn´n´roll, který se v 50. letech stal jedním z nejoblíbenějších hudebních i tanečních  stylů a tento stav trvá dodnes. Vratťe se na chvilku do doby, kdy twistu podlehl celý svět a všichni se kroutili do rytmu skladby „The Twist“ od Chubby Checkera. Pokud upřednostňujete latinsko americké tance, doražte na večer plný salsy a mamby.

Smím prosit/Jagermeister taneční party nejsou večírky pro starší ani pokročilé. Ve fusion hotelu, v rotujícím baru 360°, vás čeká medjan čerpající z atmosféry let předešlých naroubovaný na dnešní skvělou dobu. Smím prosit/Jagermeister taneční party se budou konat v 360° Lounge Baru v těchto termínech: 29.5.; 19.6. a 3.7.

Vstup je zdarma, tak naleštěte taneční střevíčky a večer nazatančenou!

oficialni plakat 1.tanecniho vecera-elektro.swing+twist

Foto: Archiv