Jak to mají čské celebrity s líčením? Líčí se rády? A bez čeho by neodjely na pustý ostrov? To nám prozradily kromě rozverné zrzky Míšy Maurerové také herečky Daniela Šinkorová a Linda Rybová.

Něžná tvář Lindy Rybové, kterou zřídkakdy vidíme výrazně nalíčenou, v rukou make-up artistů na akci Dior Douglas Make-up Star získala punc dokonalosti. „Při výběru kosmetiky mi záleží na tom, aby byla šetrná jak ke mně, tak k našemu okolí. Když už se líčím, tak velmi jemně a neobešla bych se bez balzámu na rty. Rtěnku používám až poslední dva roky, ale když si něco oblíbím, jsem tomu věrná a v případě, že je to přesně to, co potřebuji, jsem ochotna si i trochu připlatit,“ svěřila se krásná Linda.

Linda Rybová6697

„Líčím se každý den, protože mně to prostě baví! Ale času mi stačí málo, protože už se znám. Když jsem ve spěchu, nalíčím se i v autě cestou do práce. Bez řasenky, rtěnky, lesku na rty, tužky na oči bych se neobešla,“ přiznala Daniela Šinkorová, kterou snad nikdy nikdo neviděl neupravenou a nenalíčenou.

Daniela Šinkorová6305

Míša Maurerová má na líčení velmi osobitý názor a prozradila svůj jednoduchý recept, který považuje za základ pro mladistvě vypadající tvář: „Nejlepší make-up je pořádně se vyspat a poté používat velmi kvalitní krémy. To je základ, bez něhož se nedá stavět. A co se týče líčení, snažím se líčit tak, aby to skoro nebylo poznat a abych vypadala co nejpřirozeněji. To ale platí jen v mém osobním životě. V práci samozřejmě musím respektovat požadavky, které jsou na mé role kladeny.“

Foto: Dior