Zubní kartáček Oral-B Professional Care BLACK 7000 představuje nejvyspělejší technologii a jedinečný design v kombinaci s elegantní rukojetí intenzivní černé barvy, která dodává styl a eleganci každodenní péči o vaše zuby.

Na rozdíl od běžných manuálních zubních kartáčků používá tento zubní kartáček jedinečnou 3D technologii, která kombinuje oscilační, rotační a pulzační pohyby. Tato technologie umožňuje ještě důkladnější čištění, které lépe vyhovuje individuálním potřebám. Originální design a moderní technologie udělá dojem i na ty nejnáročnější uživatele.

Elektrický zubní kartáček Oral-B Professional Care BLACK 7000 vykoná 40 000 pulzačních a 8 800 oscilačních pohybů za minutu a odstraňuje až dvakrát více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Tato jedinečná účinnost je výsledkem práce vláken kartáčkové hlavy, která tím, že vykonávají oscilační, rotační a pulzační pohyby, čistí každý jednotlivý zub a zanechávají pocit profesionálně vyčištěných zubů. Kromě základních čisticích režimů – čisticí, důkladný, jemný, bělicí a masážní, je tento zubní kartáček vybaven speciálním režimem na čištění jazyka.

Zubní kartáček je dodáván s prémiovým, vysoce kvalitním cestovním pouzdrem, které chrání zubní kartáček na cestách.

Foto: Archiv