Herečka Regina Rázlová (66) po delší odmlce vyrazila do společnosti. Na slavnostní vyhlašování 5. ročníku soutěže Žena regionu dorazila ve skvělé formě v doprovodu svého manažera Janise Sidovského.

"Ženy se musí oceňovat navzájem. Jiný lidský druh, který by to dobrovolně a rád dělal, neznám," prozradila s humorem Rázlová, která byla v 80. letech na vrcholu kariéry.

V životě ovšem zažila nejen vzlety, ale i pády. Rok strávila ve vazbě za údajné zneužití informací v obchodním styku, vyšetřovaní této kauzy ukončila až amnestie Václava Klause. Nyní se vrací na výsluní, a to jak do filmu, tak i na divadlo.

"V pražském divadle Ungelt zkouším krásnou a velmi zábavnou komedii Kurtizána. Starší dámy mají problém s věkem, milencem, synem a nakonec vlastně i s tím, co v životě oceňovat," nechala se slyšet.

"Po mnoha letech si opět zahraji v dobovém kostýmu s krajkami. Sešli se bezva kolegové, navíc začíná jaro, mám se báječně," prozradila herečka, která je sedminásobnou babičkou.

"Jsem nadšená babi pro všechno a pro všechny. Těší mne to. Na životě mám ráda to, že jsem živá! Ze špatných a těžkých chvil se snažím vypsat, moje deníky vyšly pod názvem Z uvedených odposlechů je..," dodala Rázlová.

Foto: Prime Communication