Tato sezona je určena jen vašim očím. Estée Lauder představuje novou řasenku Sumptuous Infinite, která dodá vašim řasám neskutečný objem a odvážnou délku. Díky inovativnímu kartáčku budou vaše řasy okamžitě nadzvednuté, pohádkově výrazné a neskutečně odvážné až po dlouhých deset hodin. 

Tato výjimečná řasenka nabízí pokročilé složení, které je podobné elastické tkanině. Složení obsahuje jedinečnou kombinaci inovativních elasticky pružných polymerů a nová extra dlouhá, uhlíkově černá vlákna. Řasy jsou okamžitě perfektně tvarované, bohaté a každá řasa je již od kořínku prodloužena.

Za pozornost stojí také první formující kartáček od Estée Lauder. Tento dvanáctiřadý kartáček obsahuje jedenáct krátkých řad, které okamžitě zhušťují řasy díky dostatečnému prostoru mezi jednotlivými štětinkami. Následuje jedna řada, která má kartáček prodloužený se štětinkami delšími než zbytek. Tento prodloužený kartáček rozčesává a slouží jako poslední krok k docílení rovnoměrně oddělených řas. Výsledkem jsou nadýchané a perfektně oddělené řasy, které jsou nekonečně dlouhé a sexy.

Cena: 790Kč