Herečka Nela Boudová se přiznala, že si právě v tuhle chvíli neuvěřitelně užívá adventní období. Jelikož se jí podařilo vytvořit si pracovní skulinku, rozhodla se, že poctí svou návštěvou všechny kamarády, které dlouho neviděla.

Řekli byste možná, že díky volnějšímu pracovnímu tempu, se herečka vrhne do šílených příprav na Vánoce, ovšem opak je pravdou. „Já se naučila už z ničeho nešílet. Uklízím doma průběžně, takže takové ty velké vánoční úklidy, jako dělaly naše maminky, to se snad už teď nikde nedělá. Přiznávám, že když chci udělat radikální úklid, mám paní na uklízení,“ svěřila se herečka a dále přiznala, že je zodpovědnou maminkou, která rozhodně ví, jak připravit své syny do života. „Snažím se zapojit své chlapce, aby si po sobě také občas uklidili, protože si myslím, že se jim to bude určitě v životě hodit!“

Nela Boudová tráví zimu nejraděj na horách. Letos se ovšem herečka rozhodla udělat jednu velkou změnu. Přes Silvestra odjíždí s celou rodinou dobít baterky na pláž. „Protože jsem v létě neměla volno, tak jsem se nedostala k moři, tak jsme se doma dohodli, že si to vynahradíme teď,“ vysvětlila herečka.

Foto: Herminapress