Dvoustý Glanc je výjimečný, nový, tlustý a „vystajlovaný“! Kromě dalšího skvělého čtení, trendů a inspirace na neuvěřitelných 200 glancovních stranách najdete také speciální žebříček: 100 nejstylovějších celebrit Česka.

Objevujeme a zpovídáme lidi, kteří jsou výjimeční a vzácní. Také proto je hvězdou tohoto čísla herečka Sabina Remundová. Budete překvapení, co všechno na sebe prozradila! Vystopovali jsme pro vás, komu hlídala děti finalistka České Miss a tenista Radek Štěpánek nám prozradil, proč se mu zdravá životospráva občas vymkne z rukou. Na oběd jsme tentokrát pozvali Adélu Gondíkovou a pozor! Prozradíme vám tajemství štíhlé linie hollywoodských celebrit!

Poradíme vám, jak vyzrát nad vztekem, proč nejdou tajemství a touha dohromady a jak z toho ven nebo jak se vyvarovat dnes tolik rozšířenému syndromu dokonalé matky. Nechybí ani tipy a triky jak být krásná a v kondici: proto jsme za vás vyzkoušeli venkovní fitness i instruktora bruslení. Máme pro vás ochutnávku anti-age potravin, které dokážou bojovat s časem a pokud se občas cítíte unavená, naučíme vás to zamaskovat.

Čekají vás hned dvě překrásné Fashion Story, bezpočet tipů na nákupy, novinky z kultury a samozřejmě také sloupek Haliny Pawlowské. A to zdaleka není všechno…

Nenechte si ujít jubilejní dvoustý Glanc, který vychází už zítra, 21. 5.!

01 TITUL_E bez pantone.indd