Harmonie, klid, ale také energie, síla a neobyčejná moc přírody. Samozřejmá kvalita a ryze osobní přístup. To jsou stavební kameny, které dodávají přírodní organické kosmetice Éminence Organic Skin Care jedinečné kouzlo. Na stejných hodnotách je postaven i koncept kosmetického Spa v centru Prahy.

Původem maďarskou značku Éminence najdete po celém světě v těch nejvyhlášenějších rezortech a lázních. Oceňuji ji nejznámější světové celebrity jako je Reneé Zellweger, Jessica Biel nebo Winona Ryder, ale i slavní herci Ryan Gossling nebo Robin Williams. Nejen proto se už pátým rokem pyšní oceněním nejlepší kosmetická péče na světě.

Žádný z jejich výrobků není testovaný na zvířatech a není vyráběn z nešetrných chemických látek, jako jsou parabeny, minerální oleje nebo sulfáty. Filosofie značky je velmi prostá a přirozená a odpovídá moderní potřebě nalézt přírodní řešení péče o pleť.

Hodinu a půl dlouhé profesionální ošetření pleti touto přírodní kosmetikou je očistný rituál, kterým se navratíte k původní dokonalosti čisté přírody.

www.eminence.cz