Modelka, příležitostná herečka a v neposlední řadě také talentovaná tanečnice Taťána Kuchařová (26) o sobě dala znovu vědět. Nafotila totiž pořádně svůdné fotky!

Již po několikáté se stala objektem talentovaného amerického fotografa Paula de Luny, pracujícího a žijícího převážně v New Yorku a Los Angeles.

"S Paulem je vždycky radost spolupracovat, známe se od mých začátků v New Yorku a bylo moc fajn s ním po nějaké době opět pracovat.  Jeho práce a tvorba se mi vždycky líbily," nechala se slyšet Táňa.

Exkluzivní materiál, tentokrát pro americký fashion magazine Blank, ovšem nevznikal za mořem, ale v Praze. Snímky fotograf pořídil nejen v prostorách luxusního hotelu The Augustine, ale i v nočních ulicích, a proto není divu, že se tým musel občas potýkat se zástupy zvědavců.

"Táňa je neuvěřitelně profesionální, tvárná a talentovaná, velmi rád s ní spolupracuji," nechal se slyšet Paul de Luna, kterému před objektivem stála například modelka Candice Swanepoel.

Kuchařová, jež se momentálně v Česku věnuje své nadaci Krása pomoci a pomáhá seniorům, si pomalu balí kufry, protože se chystá pracovně do Los Angeles.

Foto: Archiv