Dostala jsem docela divný dopis. Pisatel mne zahrnul lichotkami, ale nepotěšilo mne to, protože to byl evidentně úchyl. Toužil mi ležet u nohou a nechat se bičovat.

Nechci otroka! Odjakživa jsem milovala rovné, vysoké chlapce, ke kterým jsem vzhlížela s nesmírným obdivem k jejich geneticky předurčené mužnosti. Dopis otroka mne nicméně inspiroval, abych z vašich dotazů vybrala ty, které se, i když lehce, dotýkají sexu.

Křesťan nebo gay? Milá Adriano, píšeš, že tvůj milý je umělec, že tě zahrnuje dárečky, že ti do ouška bzučí zamilované básně, a že je do tebe celý paf a puf a pif, ale… že s tebou ještě ani jednou nespal a rozhodně nevyhledává chvíle, kdy byste spolu mohli být někde v „intýmu“ sami. Že s ním chodíš už víc jak pět měsíců a co si o tom máš myslet.

Řeknu ti, co si myslím já! Pryč s ním! Buď je gay a může být tvým dobrým kamarádem, ale víc z něj nedostaneš! Anebo je gay, který o tom sám neví a pak je to ztráta času, pokud ovšem netoužíš po partnerovi, ale po dobrém kamarádovi. Další verze je, že není gay, že je křesťan! Ale být tebou, bych na to taky nesázela, protože, jak jsem pochopila, není ti už patnáct a nejsi panna! Kluci, když přesvědčují holky, aby s nimi měly sex, používají brutální vydírání a říkají: „Když mi nechceš dát, tak mě nemáš ráda!“

Já bych v tomto případě řekla: „Když s tebou nechce spát, bůhvíco divnýho má v sexu rád!“

Krávy a domorodci Milý Zoltáne, proč jsou všechny tvé přítelkyně tak posedlé sledováním seriálu Sex ve městě, když jsou jeho hrdinky tak hrozný krávy? No… protože ty krávy si docela užívají, i když je kolem nich tolik volů!

Milá Kláro, co si myslím o letních láskách? A že se ti v Egyptě dvořil domorodec, i když už je ti přes padesát a vážíš osmdesát kilo?! Hm. Užij si, ale… za manžela si ho domů nevoz!

Má letní rada zní:

NESTAHUJ HNED KALHOTKY, KDYŽ TI ŠEPTÁ LICHOTKY!

Hezký letní čas vaše “domina“  H.P.

Pište mi na iglanc@iglanc.cz!